Wydawnictwo jagart

PORTFOLIO

 • Leszno dawniej i dziś

  Album ukazujący stare pocztówki, na których utrwalone jest Leszno na przełomie XIX i XX wieku. Dla porównania przedstawiono także współczesne zdjęcia. Tekst oraz podpisy są w języku polskim, angielskim i niemieckim. Album jest do nabycia m.in. w leszczyńskich księgarniach i Informacji Turystycznej. Można go także zamówić w naszej agencji - telefonicznie lub poprzez e-mail.


 • Zenon Plech "W cieniu złota"

  Autobiografia Zenona Plecha – jednego z najlepszych i najbardziej utytułowanych żużlowców w historii polskiego i światowego speedway'a. W książce przedstawiono, oprócz kariery sportowej, wiele wątków z życia bohatera oraz jego kolegów i ludzi z branży. Zenon Plech opowiada o innych zawodnikach, działaczach sportowych, wspomina ich wspólne wojaże, dzieli sięwspomnieniami o byłych i obecnych gwiazdach speedway'a. Książka jest do nabycia m.in. w księgarniach w całym kraju. Można ją także zamówić w naszej agencji - telefonicznie lub poprzez e-mail.


 • Leszno

  Album zawierający kolorowe zdjęcia przedstawiające najciekawsze miejsca i zabytki miasta. W publikacji opisana jest (w języku polskim i angielskim) historia Leszna oraz obecne czasy. Publikacja została nominowana do nagrody ,,Liścia Miłorzębu'' dla najlepiej wydanej książki w regionie w roku 2004. Konkurs corocznie organizuje leszczyński oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Album jest do nabycia m.in. w leszczyńskich księgarniach i Informacji Turystycznej. Można go także zamówić w naszej agencji - telefonicznie lub poprzez e-mail


 • Powiat rawicki

  Album fotograficzny zawierający pocztówki z przełomu XIX i XX wieku. Przedstawione są na nich gminy powiatu rawickiego: Bojanowa, Jutrosina, Miejskiej Górki, Pakosławia i Rawicza. Reprodukcje starych pocztówek zestawione są ze zdjęciami tych samych miejsc, które można oglądać obecnie.


 • Złota Księga Firm

  Ekskluzywne wydawnictwo w języku polskim i angielskim, poświęcone walorom gospodarczym subregionu leszczyńskiego. Stanowi efektywną promocję poszczególnych firm oraz przedsiębiorstw, ułatwiając nawiązanie kontaktów gospodarczych i handlowych z partnerami w kraju i za granicą. Oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, instytucji, organizacji i stowarzyszeń byłego województwa leszczyńskiego. Album jest bezpłatnie dystrybuowany na różnego rodzaju targach krajowych i międzynarodowych, imprezach promocyjnych oraz m.in. poprzez urzędy administracji państwowej, Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową w Lesznie, urzędy miast i gmin.


 • Pocztówkowe sentymentalia - gmina Bojanowo

  Publikacja, w której został umieszczony zbiór pocztówek, przedstawiających gminę Bojanowo od ostatniej dekady XIX wieku do końca II wojny światowej. Podpisy pocztówek w albumie są w języku polskim, angielskim i niemieckim.


 • Ulotki


 • Kalendarze


 • Foldery